رنگ سال 2021

رنگ سال ۲۰۲۱

موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۲۱ را اعلام کرد. این موسسه بیش از ۲۰ سال است که رنگ سال را انتخاب، معرفی و در تولید محصولات، مبلمان منزل، طراحی صنعتی، بسته بندی محصولات و طراحی گرافیکی اعمال می کند.

رنگ سال 2021امسال این موسسه با توجه به مشکلات ناشی از ویروس کرونا که جهان را در بر گرفته است اقدام به معرفی ۲ رنگ کرده است.

رنگ های سال ۲۰۲۰ زرد و خاکستری می باشند.

رنگ خاکستری نماد عناصر جامدی است که جاودانگی و قابل اعتماد بودن را در خود دارند و باعث ایجاد حس مقاومت و خونسردی در انسان می شود.

از طرفی رنگ خاکستری نماد عقل است، زیرا مغز از ماده خاکستری تشکیل شده است. رنگ زرد نیز رنگی گرم و غنی از انرژی خورشیدی است که القا کننده سرزندگی و نشاط به فرد می باشد. رنگ زرد می تواند روزنه امید را در انسان ها شکوفا کند. این حس زیبای امید در این شرایط سخت جهان برای ساکنین زمین در این سال ضروری می باشد.

رنگ سال 2021

 

اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل خود را دارید می توانید امسال و در آستانه نوروز از این دو رنگ در رنگ آمیزی دیوارها و مبلمان منزل استفاده نمائید.

 

 

رنگ سال 2021

 

جهت استفاده از خدمات مهندسی ۳۶۰ درجه می توانید از طریق این لینک وارد شوید. گروه مهندسی ۳۶۰ درجه ارائه دهنده خدمات طراحی، نظارت و اجرای نما ساختمان، طراحی داخلی، روف گاردن و محوطه سازی، پتینه دیوار، طراحی ویلا با ۱۷ سال سابقه می باشد.

همچنین اگر قصد خرید ملک و یا درج آگهی دارید می توانید با این لینک به سایت ۳۶۰ درجه وارد شوید.

مشهد هاشمیه 75

یک نظر بده