گود گفتگو یا conversation pit

گود گفتگو یا گود نشیمن یا conversation pit فضایی صمیمی و گرم که محل دورهمی های خانواده و شب نشینی می باشد. گود نشیمن در اتاقی بزرگتر و پایین تر از کف اتاق قرار دارد.

مبلمان گود نشیمن به هم پیوسته و راحت می باشند و مبل ال پیکاسو بهترین گزینه برای آن محسوب می شود. این نوع مبل دارای ضخامت بیشتری در پشتی و نشیمن می باشد و راحتی بیشتری را به ارمغان می آورد. مبل ال پیکاسو با الیاف نرم پر می شود و پارچه لطیفی دارد.

در مرکز گود نشیمن یا conversation pit یک میز قرار دارد که برای پذیرایی و بازی های رومیزی کارآیی دارد.

پیوستگی مبلمان گود نشیمن صمیمیت و راحتی بیشتری را بین افراد بوجود می آورد. این فضا علاوه بر کارآیی در معماری منزل، در معماری فضاهای اداری جهت گفتگو و استراحت کارمندان نیز مناسب می باشد.

تاریخچه

گود گفتگو یا گود نشیمن و یا conversation pit در دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۷۰ در اروپا و آمریکای شمالی بسیار محبوب بوده است و در بسیاری از آثار معماری مشهور آن دوران به چشم می خورد. فرودگاه جان اف کندی نیویورک یکی از نمونه های آن به شمار می رود.

گود نشیمن یا conversation pit

معماری مدرن

امروزه در طراحی مدرن از conversation pit به عنوان فضایی غیر رسمی و صمیمانه در فضایی بزرگتر استفاده می شود و استفاده از آن رو به گسترش است. در مرکز گود نشیمن می توان از یک شومینه استفاده کرد.

گود نشیمن یا conversation pit

 

گود نشیمن و یا conversation pit

حتی در برخی موارد کف گود نشیمن می تواند به صورت کامل به یک نشیمن تبدیل شود.

 

جهت استفاده از خدمات مهندسی ۳۶۰ درجه (گروه مهندسی و معماری ELF) می توانید از طریق این لینک وارد شوید. گروه مهندسی و معماری ELF ارائه دهنده خدمات طراحی، نظارت و اجرای نما ساختمان، طراحی داخلی، کابینت آشپزخانه، پنتری، آتریوم، کلوزت روم، روف گاردن و محوطه سازی، پتینه دیوار، طراحی ویلا با ۱۷ سال سابقه می باشد.

ارتباط با ما

مهندس حسام پروانه: ۰۹۱۵۱۲۵۱۷۶۲

مهندس الناز عصارزاده: ۰۹۱۵۵۰۲۷۸۰۷

همچنین اگر قصد خرید ملک و یا درج آگهی دارید می توانید با این لینک به سایت ۳۶۰ درجه وارد شوید.

مشهد هاشمیه 75

یک نظر بده

شما اجازه ثبت نام ندارید