افتتاح 360 درجه

جشن افتتاح وب سایت ۳۶۰ درجه

۳۶۰ درجه به عنوان اولین سایت جستجوی ملک با قابلیت تور مجازی در آستانه ولادت با سعادت امام هشتم شیعیان در مشهد مقدس افتتاح شد. در ۳۶۰ درجه شما می توانید جهت خرید آپارتمان، خانه ویلایی و یا واحد تجاری در مشهد به جستجو بپردازید و با استفاده از تور مجازی از املاک بازدید فرمائید. همچنین با درج آگهی و نمایش تور مجازی ملک خود در سایت ۳۶۰ درجه شانس فروش سریع و با قیمت مورد نظر خود را افزایش دهید.

با این روش دیگر وقت خود را جهت جستجوی ملک هدر ندهید و تنها مواردی را که در تور مجازی مورد پسندتان قرار گرفته است را از نزدیک بازدید نموده و به انتخاب خود سرعت ببخشید.

bazdid

خدمات ما شامل: ساخت بازدید مجازی ملک، عکسبرداری رایگان از ملک، درج رایگان آگهی در سایت ۳۶۰ درجه، درج رایگان آگهی در شبکه های اجتماعی و امکان دانلود فایل PDF ملک می باشد. در فایل PDF تمامی مشخصات ملک و تصاویر قرار داده شده است و همچنین یک بارکد وجود دارد که با اسکن آن بوسیله دوربین تلفن همراه مستقیما وارد صفحه ملک در ۳۶۰ درجه می شوید و می توانید به بازدید مجازی ملک بپردازید.

افتتاح 360 درجه

شیوع ویروس کرونا همچون سایر بازارها به بازار مسکن آسیب فراوانی وارد کرده است و باعث کاهش معاملات شده است. مطمئنا افتتاح ۳۶۰ درجه و امکان بازدید مجازی مؤثرترین راهکار جهت جستجوی ملک و خرید و فروش املاک می باشد.

مشهد هاشمیه 75

نظرات
یک نظر بده

شما اجازه ثبت نام ندارید