وب سایت ۳۶۰ درجه راه اندازی شد!

سایت ۳۶۰ درجه به عنوان اولین سایت جستجوی ملک با قابلیت بازدید مجازی در شرق کشور جهت رفاه حال شهروندان مشهدی افتتاح شد.

بازدید مجازی این امکان را می دهد که شهروندان در منزل و یا محل کار به جستجوی ملک پرداخته و از ملک به صورت مجازی بازدید کنند و همچنین نظر دوستان و افراد خانواده را جویا شوند. از این طریق شما می توانید تمام قسمت های یک ملک را بازدید کنید و از اتلاف وقت جهت بازدید حضوری املاک مختلف جلوگیری کنید.

مسلما با گسترش شهرها و افزایش طول سفرهای شهری که به دنبال آن باعث اتلاف زمان و مصرف سوخت می شود، بازدید مجازی می تواند یک راه کار موثر جهت جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه سوخت باشد.

همچنین با توجه به ظهور پدیده کرونا و قرار گرفتن مشهد در وضعیت قرمز؛ بسیاری از فروشندگان املاک از حضور مشتری در ملک آنها جهت بازدید از لحاظ شیوع ویروس کرونا نگران می باشند. بازدید مجازی می تواند یک اقدام مؤثر جهت شکستن چرخه کرونا در بخش فروش املاک باشد و نگرانی شهروندان جهت فروش ملک خود را از بین ببرد.

ما در ۳۶۰ درجه علاوه بر ساخت بازدید مجازی، اقدام به عکسبرداری از ملک شما و معرفی ملک در سایت ۳۶۰ درجه می پردازیم. ضمنا جهت اطمینان از مشخصات ملک تمامی آگهی ها و مشخصات ملک توسط کارشناسان سایت درج شده و خریداران می توانند از صحت اطلاعات و تصاویر موجود در سایت اطمینان داشته باشند.

با درج آگهی در ۳۶۰ درجه و افزایش بازدید از ملک شانس فروش املاک خود را افزایش دهید.

سایت ۳۶۰ درجه آماده همکاری با مشاورین محترم املاک در سطح شهر مشهد می باشد.

مشهد هاشمیه 75

نظرات
 • آواتار
  حسام پروانه

  به امید موفقیت

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۲
  پاسخ
 • آواتار
  الناز

  موفق باشید???

  ۱۳۹۹-۰۵-۰۳
  پاسخ
 • آواتار
  عماد

  با آرزوی بهترین ها

  ۱۳۹۹-۰۵-۱۱
  پاسخ
 • آواتار
  مهاجر

  ممنون از ایده خلاقانه و کارامد

  ۱۳۹۹-۰۶-۱۷
  پاسخ
یک نظر بده

شما اجازه ثبت نام ندارید